Korekcja warg sromowych Labioplastyka

KORZYŚCI                                                                       

 - Lepszy wygląd                                                                   

- Poprawa komfortu                                                             

- Poprawa samopopczucia i samooceny                               

- Mniejszy ból niezależny od przyczyny                               

- Mniejsze odczuwanie bólu po stosunku    

                           

RYZYKO     

- Anestezjologiczne (związane ze znieczuleniem)

- Zakażenie

- Obfite krwawienie

- Uszkodzenie nerwów

- Problemy z gojeniem

- Konieczność  powtórnego zabiegu

- Zwiększenie dolegliwości bólowych okolicy sromu

 

Nasza filozofia: jeśli nie jesteś przekonana do zabiegu, nie wykonuj go, poczekaj, poszukaj 2- giej opinii chirurgicznej.

 

LABIOPLASTYKA - chirurgiczne zmniejszanie warg sromowych


Przeprowadzamy zmniejszenie warg sromowych większych i mniejszych, które mają przerosłe lub asymetryczne wargi sromowe przy użyciu wyskospecjalistycznego, precyzyjnego, mikrourazowego aparatu Surgitron amerykańskiej firmy Ellman ( aparat posiada certyfikację Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków FDA).  To urządzenie wyrządza zdecydowanie mniejsze szkody dla tkanki operowanej niż jakikolwiek laser!!!

 

Niektóre kobiety odczuwają znaczny dyskomfort związany z przerosłymi wargami sromowymi, prowadzący do złego samopoczucia związanego z noszeniem niektórych ubrań np. stroju bikini, wykonywaniu ćwiczeń fizycznych na fitnenssie lub uprawieniem seksu z partnerem.

Rozwinęliśmy dotychczas instniejące techniki ginekologii estetycznej.  Zapewniamy poziom technologiczny i chirurgiczny dostępny m.in. kobietom w Kalifornii, które uznawane są za najbardziej wymagające w zakresie nowoczesnej ginekologii estetycznej.

Najważniejsze dla nas jest spełnienie idywidualnych potrzeb i oczekiwań, a nasze procedury dostosowane są do każdej pacjentki osobno.  W większości przypadków, dzięki zastosowaniu zaawansowanych metod ( aparat Surgitron Ellman ) linia cięcia po całkowitym zagojeniu będzie niewidoczna.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, z możliwością częściowej sedacji (znieczulenie dożylne).

W Stanach Zjednoczonych pacjentki uważają to za zabieg Morning Coffee lub Lunch Break, ze względu na krótki okres jego trwania i możliwość powrotu do codziennych czynności tego sama dnia np. odbioru dzieci z przedszkola, pracy w biurze, wizyty u fryzjera etc. 

Nasza filozofia: Nie każda kobieta rodzi się idealna jak Wenus z Milo, ale każda może stać się pięknym modelem, który można ukształtować.