Korekcja warg sromowych Labioplastyka - Radio frequency

KORZYŚCI                                                                       

 - Lepszy wygląd                                                                   

- Poprawa komfortu                                                             

- Poprawa samopopczucia i samooceny                               

- Mniejszy ból niezależny od przyczyny                               

- Mniejsze odczuwanie bólu po stosunku    

                           

RYZYKO     

- Anestezjologiczne (związane ze znieczuleniem)

- Zakażenie

- Obfite krwawienie

- Uszkodzenie nerwów

- Problemy z gojeniem

- Konieczność  powtórnego zabiegu

- Zwiększenie dolegliwości bólowych okolicy sromu

 

Nasza filozofia: jeśli nie jesteś przekonana do zabiegu, nie wykonuj go, poczekaj, poszukaj 2- giej opinii chirurgicznej.

 

LABIOPLASTYKA - chirurgiczne zmniejszanie warg sromowych


Przeprowadzamy zmniejszenie warg sromowych większych i mniejszych, które mają przerosłe lub asymetryczne wargi sromowe przy użyciu wyskospecjalistycznego, precyzyjnego, mikrourazowego aparatu Surgitron amerykańskiej firmy Ellman ( aparat posiada certyfikację Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków FDA).  To urządzenie wyrządza zdecydowanie mniejsze szkody dla tkanki operowanej niż jakikolwiek laser!!!

 

Niektóre kobiety odczuwają znaczny dyskomfort związany z przerosłymi wargami sromowymi, prowadzący do złego samopoczucia związanego z noszeniem niektórych ubrań np. stroju bikini, wykonywaniu ćwiczeń fizycznych na fitnenssie lub uprawieniem seksu z partnerem.

Rozwinęliśmy dotychczas instniejące techniki ginekologii estetycznej.  Zapewniamy poziom technologiczny i chirurgiczny dostępny m.in. kobietom w Kalifornii, które uznawane są za najbardziej wymagające w zakresie nowoczesnej ginekologii estetycznej.

Najważniejsze dla nas jest spełnienie idywidualnych potrzeb i oczekiwań, a nasze procedury dostosowane są do każdej pacjentki osobno.  W większości przypadków, dzięki zastosowaniu zaawansowanych metod ( aparat Surgitron Ellman ) linia cięcia po całkowitym zagojeniu będzie niewidoczna.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, z możliwością częściowej sedacji (znieczulenie dożylne).

W Stanach Zjednoczonych pacjentki uważają to za zabieg Morning Coffee lub Lunch Break, ze względu na krótki okres jego trwania i możliwość powrotu do codziennych czynności tego sama dnia np. odbioru dzieci z przedszkola, pracy w biurze, wizyty u fryzjera etc. 

Nasza filozofia: Nie każda kobieta rodzi się idealna jak Wenus z Milo, ale każda może stać się pięknym modelem, który można ukształtować.

 

Czym jest Radio Frequency?

 

To najnowsza, zatwierdzona przez FDA metoda służącą zwiększeniu napięcia skóry ze zwiększeniem jej elastyczności. Przy użyciu zaawansowanej techniki system Pelleve precyzyjnie uciepla głębsze warstwy skóry bez zniszczenia naskórka lub wierzchnich warstw skóry.


Podstawa działania:


Stary kolagen ulega uszkodzeniu i jest zastępowany przez nowy, bardziej napięty kolagen.

Wszystkie procesy odbywają się pod skórą, ale rezultaty przebudowy widoczne są na powierzchni  skóry, natychmiast po zakończeniu zabiegu, ze zwiększeniem widocznych rezultatów w ciągu następnych 4 miesięcy. Po leczeniu, skóra rozpoczyna produkcję nowego kolagenu, który zwiększa:

 

- jędrność skóry

 

- miękkość skóry

 

- gładkość skóry.

 

Idealne:

 

- po ciąży- wzmaga napięcie tkanek krocza po porodzie, poprawia własne samopoczucie i satysfakcję seksualną.

- kobiet po 40 r. ż. , u których skóra całego ciała traci uwodnienie i rozpoczyna proces starzenia- poprawia napięcie warg sromowych, zwiększa doznania seksulane, poprawia młodość narządu rodnego.

U kobiet po 30-40 r. ż. wykonuje się zabiegi znoszące zmarszczki na twarzy lub szyi, zapewnienie prawidłowego napięcia skóry okolic intymnych spowoduje osiągnięcie całkowitej harmonii pięknego ciała.

 


 

Zalety:


- w przeciwieństwie do innych metod zwiększających napięcie skóry nie wymaga znieczulenia- doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą zdecydować się na trwałe zabiegi chirurgiczne,

- brak znieczulenia pozwala na stałe prowadzenie zabiegu we współpracy z pacjentem- pacjent na podstawie odbioru ciepła może zasugerować kontynuowanie zabiegu w tym samym miejscu lub zmianę obszaru, co pozwala uzyskać najlepsze wyniki,

- możliwość  powrotu do domu lub pracy natychmiast po zakończeniu zabiegu,

- niezwykłe rozwiązanie dla osób, których wargi sromowe większe przyjęły wygląd tzw. uszu wielbłąda- pozwala na bezoperacyjną poprawę ich wyglądu, przy mniejszych kosztach zabiegu niż metody operacyjne,

- efekt utrzymujący się do 6 miesięcy.